REEFER KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Reefer Konteyner Taşımacılığı

Ded Lojistik olarak konteynerinizi aldığımız andan kapınıza ulaştığı ana kadar yükünüzü korumanın öneminin farkındayız.

Reefer (Soğutuculu Ekipman) konteynerlerde yüklenmiş olması muhtemel ‘taze meyve – sebze, et ve et ürünleri, ilaç, şekerleme’ gibi çabuk bozulabilir ürünlerin ve sabit sıcaklıkta sevk edilmesi gereken özel yüklerin taşınmasında emtianın formunu ve özelliklerini yitirmesini engellemek amacıyla gereken tüm tedbirleri alarak, jeneratörlü (genset) dorseler ile sevkiyat gerçekleştirilmektedir.

Reefer konteyner, bir mobil soğuk hava deposudur. Reefer konteynerler sayesinde saklayacağınız ürünü istediğiniz yere ilk tazeliğinde uzun sürelerde bozulmadan taşıyabilme imkanı bulabilirisiniz.

Reefer taşımalarına kendini adayan uzman ekibimiz ürünlerin nihai varış noktasına en iyi koşullarda teslimatı ic¸in, sektörel bilgilerini ve tecrübelerini şartlara en uygun cözümleriyle sunabilmektedir.Reefer uzmanlarımız ürünlerinize uygun atmosfer, nem ve havalandırma gibi konularda teknik destek verebilmek ic¸in her zaman ulaşılabilir ve hazırdır.

Reefer (Soğutucu) konteynerler sabit ısı ve nem gerektiren ürünleri taşımak için kullanılır. Reefer konteynerlerde sıcaklığı kontrol edebilmek için dahili soğutucu sistemi yer almaktadır.

Soğutucu konteynerler genellikle dondurulmuş veya dondurulmamış meyve, sebze, et ve ilaç benzeri tazeliğinin korunması gereken ve düşük sıcaklık gerektiren ürünlerin taşınmasında kullanılır.

Reefer Konteyner taşımacılığının tüm aşamaları boyunca uzman kadromuzun yakın takibi ile soğuk zincir kırılmadan ürünler teslim noktasına ulaştırılmaktadır.

Bütün reefer konteyner ihtiyaçlarınız ve rezervasyonlarınıza yardımcı olabilecek özel ekibimizin bir üyesi ile iletişime geçiniz.